Autor Wypowiedź
co się dzieje z LITERNETEM?

07 sierpnia 2015, 21:46:22
[*] ???

07 sierpnia 2015, 21:47:16
zdycha i to jeszcze w sposób nie wyjściowy.

07 sierpnia 2015, 23:36:47
*niewyjściowy =.=

07 sierpnia 2015, 23:49:09
Po prostu ludzie mają bardzo dużo czasu, żeby czytać i komentować teksty.

08 sierpnia 2015, 00:39:02
[Komenatrz skasowany]

08 sierpnia 2015, 21:09:35
Może trolle przyciągają komentatorów. Ja mam odmienne zdanie.

09 sierpnia 2015, 00:47:32
trole są niepotrzebne. mądry człowiek czyta uważnie i trzyma się swoich decyzji, a trol za chwile napisze co innego.

09 sierpnia 2015, 10:13:58
moim zdaniem gdyby nie trolle, portal nadal by funkcjonował... większość ludzi i związanej z nimi ciekawej twórczości ze względu na nich odeszła, a w obecnej sytuacji trolle nawet nie mają na kim żerować. tak to widzę.

09 sierpnia 2015, 13:41:04
Nata
Trolle atakują tylko sprowokowane. trzeba sobie zasłużyć na ich uwagę. nie ma świty z baden nie na Trolli. ale trzeba przyznać, że jak były, to ciągle coś się działo, Liternet wchodził w pełne obroty, teraz wyhamował. ludzie siedzą na fejsie, a marazm z tego co zauważyłam dotyka i innych portali. Lit się podnosi po burzy, przybywa nowych autorów, co jakiś czas odzywają się i Ci starsi stażem. nie demonizowałabym. Trollerka to jest folklor, jak przycichły ludowe dudy zrobiło się trochę ciszej i dopada nuda, fakt, ale nie widzę w tym zjawisku niczego niebezpiecznego. i jeszcze jedno Nata: trolle atakowały tylko świtę z baden i TWA, a nie wszystkich piszących, bądź obiektywna i nie uogólniaj tak. Trolle nie mają nic wspólnego z tym, że ludzie mniej komentują, tak jest wszędzie, na niejednym portalu, fejs odbiera userów aktywnych i tyle. to msz trzeba po prostu przeczekać. atw, narzekasz, a sama jakoś się nie wybijasz i nie wyrywasz do komentowania, czasem warto zacząć od siebie. pozdrawiam.

09 sierpnia 2015, 14:11:07
mnie również atakowały, a do świty i TWA się raczej nie zaliczam. tyle na ten temat z mojej strony.

09 sierpnia 2015, 14:42:15
doskonale pamiętam, że obracałaś się w towarzystwie TWA i może tam nie należałaś i może oberwałaś rykoszetem. poza tym nie wszystko trzeba brać tak poważnie do siebie. mnie Trolle też robiły karykaturę, było na mój temat kilka trollerskich wątków, ale na wesoło to przyjęłam i krzywda misie nie stała. nie odpowiedziałaś dlaczego nie zaczynasz od siebie z tym komentowaniem. nie to nie.

09 sierpnia 2015, 14:48:29
zgadza się nie komentuję już od jakiegoś czasu, jedynie jakaś sporadyczna refleksja, bo za komentarze też się tu obrywa, chyba nie mam sił na ścieranie się na portalu który jest w trwałej agonii od dłuższego czasu, jak były jeszcze przebłyski, że może jeszcze uda się cokolwiek reanimować, to wierz mi Kasiu byłam aktywna i to bardzo.

09 sierpnia 2015, 15:17:44
zgadza się nie komentuję już od jakiegoś czasu, jedynie jakaś sporadyczna refleksja, bo za komentarze też się tu obrywa, chyba nie mam sił na ścieranie się na portalu który jest w trwałej agonii od dłuższego czasu, jak były jeszcze przebłyski, że może jeszcze uda się cokolwiek reanimować, to wierz mi Kasiu byłam aktywna i to bardzo.

09 sierpnia 2015, 15:17:45
Nata, Lit to platforma komunikacji, a nie kółko różańcowe. komentując narażasz się na stracie poglądów i to jest zdrowe, nawet jak czasem masz mieszane uczucia. portal żyje dialogiem, nie wycofuj się z obawy, że oberwiesz, bo w następnej kolejności Ty argumentami dołożysz innym i szafa gra, na tym to polega. Lit poszedł na dno, ale się od tego dna pięknie odbija, widać mały, ale ruch na pokładzie. gdyby każdy zaczął od siebie, to małymi kroczkami znów będziecie brylować po jego salonie. na tym to polega. są nowi, zaglądają starsi, nie ma agonii, ale jest doglądanie rekonwalescenta. od każdego z osobna i od wszystkich razem zależy czy w końcu wyzdrowieje. ja też komentuję tylko wybranych, ale z osobistych pobudek, natomiast trzymam kciuki za Ciebie, za was tu zaglądających. wszystko w waszych rękach.

09 sierpnia 2015, 15:29:58
widzę że zapału i optymizmu Ci nie brak, ja natomiast mam do Liternetu zniechęcenie długotrwałe i ciągle narastające, może mi przejdzie, a może nie, zmuszać się nie będę.

09 sierpnia 2015, 15:42:40

wszystkie portale żyją dialogiem .ten wydawałoby się na odpowiednim poziomie. wydawałoby się.tylko. poziom żenujący . skłaniam się ku wypowiedzi Nata Re. komentujących sensownie mniej i mniej.i sądzę ,że na inwektywy i niewybredne złośliwości nie ma sensu odpowiadać bo trzeba by tym samym a po co ?

09 sierpnia 2015, 15:49:16
inwektywy to marginalne zjawisko i łatwe do ominięcia. denerwuje mnie utyskiwanie, kiedy samemu nic się nie robi, żeby przełamać impas.

09 sierpnia 2015, 15:53:28
może marginalne ,może nie. nie chce mi się do tego wracać.wiem jedno łatwiej pozbyć się tego tałatajstwa w realu .

09 sierpnia 2015, 16:05:45
przesada. wy chyba chcielibyście Litu jak kawiarenki i ciotki klotki. nijakiego, nudnego, nienaturalnie ugrzecznionego, poprawnego aż po mdłości. to moim zdaniem wizja gorsza od upadku z braku komciów. platforma komunikacji powinna mieć i nerw i pazur, a nie poklepywanie po plecach. wy chcecie tworzyć nudne TWA, które nigdy nie ubogacały i nic nie wnoszą. nie dojdziemy do porozumienia. kończę temat.

09 sierpnia 2015, 16:13:07
wy... chcielibyście... chcecie.....ech...szkoda słów!

"Szlachet­ny człowiek wy­maga od siebie, pros­tak od innych."

Konfucjusz

09 sierpnia 2015, 16:32:52
bardzo celny cytat. tylko poszerzę jego wymowę na całe spektrum tej dyskusji. jak już wcześniej pisałam, warto zacząć od siebie, a nie utyskiwać/mieć chciejstwa/wymagania, przy jednoczesnym pogłębianiu impasu brakiem aktywności własnej.

09 sierpnia 2015, 16:41:00
czyżbyś zauważyła w moich wypowiedziach wymagania ? jeśli tak to rozmowa rzeczywiście nie ma sensu.propozycja konstruktywnych i rzeczowych komentarzy pod tekstami autorów w środowisku mi bliskim nie jest niczym nietaktownym.chamstwo i bezproduktywna ironia i owszem.

09 sierpnia 2015, 17:06:54
Kasiu, sam fakt założenia wątku świadczy o mojej aktywności, aczkolwiek również o obierającej nadziej na jakikolwiek regres w kierunku przywrócenia dawnego oblicza liternetu, więc nie zarzucaj mi bo na to nie zasługuję. Dziękuję wszystkim za aktywność :) tyle nas jest! i dobrze że ktokolwiek :)

09 sierpnia 2015, 17:11:46
*obumierającej - oczywiście

09 sierpnia 2015, 17:12:40
[Komenatrz skasowany]

09 sierpnia 2015, 19:38:50
Za chwilę admin zostanie sam ze swoim TWA. Niestety królowo nigdy nie dorównasz Małgorzacie w niczym. Zawsze będziesz gonić czjś cień. trollu
* gdzie jest Borowski? Bednart? ta w ogóle?:)

09 sierpnia 2015, 20:27:21
czyjś
tak
Nata, masz rację - szkoda czasu na bezsensowne monologi małych trolli

09 sierpnia 2015, 20:30:38
[Komenatrz skasowany]

09 sierpnia 2015, 20:45:00
Tomasz Bendert - miesza mi klawiatura

09 sierpnia 2015, 20:47:25
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się