Autor Wypowiedź
Czy ktoś z autorów może mnie oświecić co takiego stało się, że w Liternecie nagle wysyp wierszy haiku?

Z tego, co pamiętam, to haiku było typową formą stosowaną tutaj od lat przez Szel.
Niby nie ma nic złego w tym nagłym zainteresowaniu haiku, bo w końcu każdy może zmierzyć z krótkimi formami.
Jednak zauważam, że wiele osób pisze to haiku tak, jakby szykowali się do nie lada jakiej produkcji na zamówienie.

W czym rzecz?

23 lutego 2016, 17:04:10
23 lutego 2016, 19:20:35
Piotr,dzięki za link :)

23 lutego 2016, 21:09:42
ja cię mogę oświecić , po prostu tylko osoby chore psychicznie mogą zadać tak głupie pytanie ... i nikt tu nie pisze haiku na zamówienie , dlaczego chora kobieto to dla ciebie dziwne ? spytaj jeszcze po co tu ludzie wrzucają wiersze- to wtedy będzie zenit twoich intelektualnych możliwości !

23 lutego 2016, 21:38:00
Mała świetnie grała w "Jasminum" :-D

Nie, no faktem jest, że więcej haiku się pojawia. Może taki okres, taka potrzeba zaraźliwa. Bywa.

24 lutego 2016, 00:11:02
Ludwig van Goth
- zgadza się, jest wysyp haiku, moje pytanie było kierowane do osób publikujących tutaj obecnie haiku.
http://barbara-zakrzewska.liternet.pl/tekst/haiku-kropla-do-kropli-lgnie-na-zroszonej-szybie-my-nie-umiemy
http://beata-m.liternet.pl/tekst/haiku-deszczowe

Wydaje się, że te osoby realizują jakiś projekt, mają cel i są w drodze do celu. Wszystko jest w porządku, ale nie rozumiem dlaczego wprowadza się ludzi w błąd podając im nieprawdziwe informacje:

"
Brygida Mech-Puszczańska
22 lutego 2016, 11:34:06
A kto jest tajemniczym Inicjatorem? Do kogo, gdzie kierować próby swoje - w stronę haiku? Czołem.
28-avatar_sm_4228

Marcin Niziurski
22 lutego 2016, 12:25:09
O ile wiem, o te inicjatywę trzeba pytać Elmy inCrudo. Albo Kobiety o złym obliczu. One wiedzą, co trzeba zrobić, żeby odnaleźć się w projekcie."

???

24 lutego 2016, 07:54:43
Prosiłam i proszę nadal Pana Niziurskiego, aby znowu uchylił rąbka tajemnicy, skoro pierwsze uchylenie nie było zbyt, hm...prawdziwe, ale Pan Niziurski milczy jak zaklęty, a ja nie wiem, jak dotrzeć do "Kobiety o złym obliczu", która jest, obok Elmy inCrudo - drugą inicjatorką Projektu - W stronę haiku. Elma inCrudo jak rozumiem, nie chce już wyjaśniać jak odnaleźć się w tym Peojekcie, w którym ja i inne autorki, chciałybyśmy wziąć udział i się odnaleźć. Czołem.

24 lutego 2016, 21:35:27
Nie dociera, że nie mam nic wspólnego z żadnymi projektami?
Odczepicie się ode mnie! Bawcie się we własnych gronach.

24 lutego 2016, 21:58:00
Pani Elm, proszę mi nie mieć za złe - ja di Pani nie zwracam się przecież z pytaniem - jak odnaleźć się w Projekcie. Rozumiem, że Pani nie chce mieć z Projektem nic wspólnego i szanuję to.
Proszę Pana Niziurskiego o ponowne uchylenie rąbka tajemnicy, bo napisał on, że, oprócz Pani - drugą inicjatorką jest "Kobieta o złym obliczu", a ja nie wiem, jak do niej dotrzeć, a chciałabym się odnaleźć, w Projekcie. Czołem.

24 lutego 2016, 22:08:12
▒█▀▀▀ ▒█░░░ ▒█▀▄▀█   ▀█▀ ▒█▄░▒█   ▒█▀▀█ ▒█▀▀█ ▒█░▒█ ▒█▀▀▄ ▒█▀▀▀█
▒█▀▀▀ ▒█░░░ ▒█▒█▒█   ▒█░ ▒█▒█▒█   ▒█░░░ ▒█▄▄▀ ▒█░▒█ ▒█░▒█ ▒█░░▒█
▒█▄▄▄ ▒█▄▄█ ▒█░░▒█   ▄█▄ ▒█░░▀█   ▒█▄▄█ ▒█░▒█ ░▀▄▄▀ ▒█▄▄▀ ▒█▄▄▄█

24 lutego 2016, 23:18:10
▒█▀▀▀█ ▒█▄░▒█ ▀█▀ ▒█░▄▀ ░█▀▀█ ░░░▒█     ▒█▀▀▀█ ▀▀█▀▀ ░█▀▀█ ▒█▀▀▄
░▄▄▄▀▀ ▒█▒█▒█ ▒█░ ▒█▀▄░ ▒█▄▄█ ░▄░▒█     ░▀▀▀▄▄ ░▒█░░ ▒█▄▄█ ▒█░▒█
▒█▄▄▄█ ▒█░░▀█ ▄█▄ ▒█░▒█ ▒█░▒█ ▒█▄▄█     ▒█▄▄▄█ ░▒█░░ ▒█░▒█ ▒█▄▄▀

24 lutego 2016, 23:19:11
▒█░░▒█ ▒█░░▒█ ▒█▀▀█ ▀█▀ ▒█▀▀▀ ▒█▀▀█ ▒█▀▀█ ▒█▀▀▀█ ░█▀▀█ ░░░▒█
▒█▒█▒█ ▒█▄▄▄█ ▒█▄▄█ ▒█░ ▒█▀▀▀ ▒█▄▄█ ▒█▄▄▀ ░▄▄▄▀▀ ▒█▄▄█ ░▄░▒█
▒█▄▀▄█ ░░▒█░░ ▒█░░░ ▄█▄ ▒█▄▄▄ ▒█░░░ ▒█░▒█ ▒█▄▄▄█ ▒█░▒█ ▒█▄▄█

24 lutego 2016, 23:19:47
▒█▀▀▀█ ░█▀▀█ ▒█▀▀▀█ ▒█░▒█ ▒█░░▒█ ░█▀▀█ ░░░▒█
░▄▄▄▀▀ ▒█▄▄█ ░▀▀▀▄▄ ▒█░▒█ ▒█▒█▒█ ▒█▄▄█ ░▄░▒█
▒█▄▄▄█ ▒█░▒█ ▒█▄▄▄█ ░▀▄▄▀ ▒█▄▀▄█ ▒█░▒█ ▒█▄▄█

24 lutego 2016, 23:20:46
█▀▀▄ ▒█▀▀▀█     ▒█▀▀█ ▒█▀▀▀█ ▒█░░▒█ ▒█▀▀█ ▒█░▒█ ▀█▀ ░█▀▀█ ▀▀█▀▀ ▒█▀▀█ ▒█░░▒█
▒█░▒█ ▒█░░▒█     ▒█▄▄█ ░▀▀▀▄▄ ▒█▄▄▄█ ▒█░░░ ▒█▀▀█ ▒█░ ▒█▄▄█ ░▒█░░ ▒█▄▄▀ ▒█▄▄▄█
▒█▄▄▀ ▒█▄▄▄█     ▒█░░░ ▒█▄▄▄█ ░░▒█░░ ▒█▄▄█ ▒█░▒█ ▄█▄ ▒█░▒█ ░▒█░░ ▒█░▒█ ░░▒█░░

24 lutego 2016, 23:21:19
▒█▀▀▄ ▒█▀▀▀█  
▒█░▒█ ▒█░░▒█  
▒█▄▄▀ ▒█▄▄▄█  

24 lutego 2016, 23:21:52
▒█▀▀█ ▒█▀▀▀█ ▒█░░▒█ ▒█▀▀█ ▒█░▒█ ▀█▀ ░█▀▀█ ▀▀█▀▀ ▒█▀▀█ ▒█░░▒█
▒█▄▄█ ░▀▀▀▄▄ ▒█▄▄▄█ ▒█░░░ ▒█▀▀█ ▒█░ ▒█▄▄█ ░▒█░░ ▒█▄▄▀ ▒█▄▄▄█
▒█░░░ ▒█▄▄▄█ ░░▒█░░ ▒█▄▄█ ▒█░▒█ ▄█▄ ▒█░▒█ ░▒█░░ ▒█░▒█ ░░▒█░░

24 lutego 2016, 23:22:18
to jedyna grafika do jakiej się nadajesz
jedyna jakiej nie kopiujesz
ha ha ha ha

25 lutego 2016, 05:33:13
ty masz taki zryty beret od urodzenia ? bo chyba nie powiesz, że wszystko masz pod kopułą w porządku ? każdy przecież wie ,że coś nie tak z tobą i wymagasz specjalistycznego leczenia i to leczenia psychiatrycznego , i się nie stresuj babula bo się jeszcze zesrasz na rzadko i znów będziesz śmierdzieć jak ostatnio, najlepiej to sobie kup pielucho-majtki ha ha :)

25 lutego 2016, 17:13:02
Tak tak spróchniała nastolatko. O tobie wszyscy wiedzą, że z doświadczenia piszesz. Nie sraczkuj się tak, to niezdrowe w twoim wieku.
ha ha ha

25 lutego 2016, 17:53:50
Elm in Sraczka napisała : "ha ha ha" i się posrała na rzadko, a mówiłam pielucho majtki , bo zasrasz całe swoje otoczenie , pewnie już odbyt nie trzyma i zwieracze wysiadły po analu z jakimś psem albo gołodupcem...

25 lutego 2016, 19:43:11
Póki mnie rozśmieszasz ok, ale już nudzisz, powtarzasz się, wleczesz się za mną, jak smród po gaciach, nie istniejesz poza liternetem, nie istniejesz bez uczepienia się jak rzep. Nie mam czasu dla takich istot, wisi mi co piszesz, wisi i dynda. Ziew.

25 lutego 2016, 19:50:16
Ty elm in crudo skad ty sie kurwa urwalas ? o jakie haiku ci chodzi ? lepiej pierdolnij się glowa o sciane to moze ci przejda glupie pomysly zakladania watkow na forum z takimi bzdurami , forum jest dla spraw waznych ,a nie dla twoich urojen, wiec powiem krotko : uwazaj co piszesz i do kogo , bo moze to sie skonczyc rozstrojem psychicznym stara dewoto i moze zabolec ten twoj glupi leb

25 lutego 2016, 19:57:39
Odtep się poparańcu.

25 lutego 2016, 20:00:23
Dwie smugi smrodu w jednej kupie.
ha ha ha

25 lutego 2016, 20:01:59
Zebranie glist macie w innym wątku, tu pisze się o haiku.
glisty won z wątku !!!

25 lutego 2016, 20:04:45
Elm in Sraczka - posrałaś się już w te stare opierdziałe gaciory ? i jaki "ziew" ? przecież siedzisz jak na szpilkach oczekując mojego kolejnego komentarza w tym zasranym przez ciebie wątku, a mówiłam że pieluchy załóż buahahahha :) niestety babula z tym niewyjściowym ryjkem , jak na razie to z ciebie mają wszyscy beke buahahha:) stara zapierdziała babula która myśli sobie ,że ktoś ją bierze poważnie ha ha :) z litości do ciebie piszą bo chora psychicznie jesteś i wszyscy o tym na portalu mówią i sami mi piszą na poczcie że jebnięta i niedojebana z ciebie babula ha ha :)

25 lutego 2016, 20:58:01
no, a ty latasz za mną i wszystko wywąchujesz
ha ha ha
na zdrowie

glisty won z wątku !!!

25 lutego 2016, 21:06:00
na resztę moich bąków poczekasz sobie
może jutro ci bąknę żebyś miała czym żyć
trudno taka aura
ha ha ha

glisty won z wątku!!!

25 lutego 2016, 21:17:12
dlaczego nazywasz mnie popaprancem ? mam się wypowiedziec o tobie stara dewoto ? moge ci zaraz zrobic z dupy jesien sredniowiecza i bedziesz inaczej piszczala ! a teraz spierdalaj w swoje klimaty , bo moze sie zrobic goraco i sie poparzysz paszczurze , chcesz sie przekonac ?

25 lutego 2016, 21:30:03
Twoje śmierdzące bąki by bawoła położyły na glebe, ale to nie moja wina ,że masz taki śmierdzący odbyt i wydalasz z niego śmierdzące gówno na które patrzysz ze zdziwieniem i je wąchasz , po czym uciekasz z kibla krzycząc , że gówniane dziecko urodziłaś buahahhah :) i nie podskakuj pindo jedna , bo takim starym zmarchom krzyczę dobitnie woooooooooooooooooooooooooooooon ha ha ha :)

25 lutego 2016, 22:19:34
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się